KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12927037
nr 1292 7037
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, "Gråväder Segerstads malm, Signerad. Olja på duk, 31x54 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:31:41
24/11 22:26:55
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska